+90 532 559 23 89

Elektrikli ULV Cihazları

U.L.V. ( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir.

Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar.

U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler 9-49 mikron büyüklüğündedir. Uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler,hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

Araçüstü ULV Cihazları

Açık alanlarda, belediyelerde, askeriyelerde, sitelerde, çiftliklerde, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında, halka açık yerlerde, yeşil alanlarda, depo antre depo gibi geniş alanlarda kullanılır. Sinek, sivrisinek mücadelesinde araç içerisinden tek bir şöför tarafından kumanda ile kontrol edilebilen, istenildiğinde aparat takılarak. Kanalizasyon foseptik çukurlarının, çöp kutuları,çöp konteynırlarının ilaçlanmasında kullanabileceğiniz etkin güçlü bir ilaçlama makinasıdır.

ARAÇ ÜSTÜ ULV

CİHAZLARI

 

Mistblower ULV Cihazları

Mist blower Tek başına bir çok ilaçlama işini yapabilen yüksek spreyleme cihazıdır. mist blower sistemi ile ağaçlar, parklar , mesire alanları uzun menzilli yerlerin ilaçlanmasında mist blower ile kısa zamanda etkin güçlü başarı sağlanmaktadır. ayrıca 3  başlıklı ulv sistemi bulunan cihazımızla 09,49 Micron seviyelerinde sokak caddelerde uçkun  ( sinek sivrisinek ) mücadelesinde başarı oranı yüksek cihazdır. holder sistemi özellikle lavra mücadelesinin temelini oluşturulmaktadır.

 

MİSTBLOWER ULV CİHAZLARI

Seralar İçin ULV Cihazları

Seralarınızı ilaçlarken siz kıymetli üreticimiz ilaca maruz kalmadan daha emniyetli, çok daha e1tkili ve ekonomik  bir şekilde ilaçlama yapabilirsiniz.

Sera Alanına Girmeden İlaçlama; DNYSIS ULV cihazı ile  Sera içerisinde yoğun bir sis oluşturulmakta, homojen yayılımı ile tünelin en  üstünden  toprağına kadar tüm alanı kaplayarak en etkili mücadeleyi yapmış olursunuz. Seralarınızda kullanılan her çeşit ilaç DNYSIS ULV ile kullanılmakta olup, sık ilaç yapmaya gerek kalmamaktadır.

 

SERALAR İÇİN ULV CİHAZLARI

© Copyright 2017 Firma Adı Tüm hakları saklıdır.