+90 532 559 23 89

ÇEVRE SAĞLIĞI İLAÇLARI

Çevreye yönelik hizmetlerin amacı,çevremizde sağlıgı olumsuz etkileyen biolojik,fizik ve kimyasal etkenleri yok ederek veya kişileri etkilemesini önleyerek çevreyi olumlu hale getirmektedir.Bu hizmetlere çevre sağlığı hizmetleri denir.Sanitasyon,hijyen terimleride eş anlamda kullanılmaktadır.

UÇKUNLAR

Siteler, Apartmanlar, Oteller, Yazlıklar, Evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak,elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), İşyerleri, Hastaneler, Askeri birlikler, Restorantlar, Kafeteryalar, Pastaneler, Fırınlar, Marketler, Okullar, Kampüsler, Beldeler, Yurtlar, Kışlalar, Bahçeler, Balkon ve teraslar, Kamp ve piknik alanları, Hayvan barınakları ve çiftlikleri, Mezbahalar vs. tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda kullanılır.

 

UÇKUNLAR

LARVASİTLER

WHO (Dünya Sağlık Örgütü ) tarafından " Güvenli Bileşikler" olarak sınıflandırılmakta olup, böceklerdeki spesifik gelişme hormonları üzerine etkili olduğundan, hedef dışı canlılara toksik etkisi bulunmamaktadır.

 

LARVASİTLER

PASTA VE JEL

 

  • Tek dozda kesin öldürücü etki.
  • Islak ve rutubetli ortamlar için kullanıma hazır formülasyon.
  • İçerdiği 0,025 g Bitrex oranı ile hedef dışı canlılar açısından güvenli kullanım.
  • Ön yemleme gerektirmez Direkt kullanım kolaylığı.
  • Sıçan ve fareler için dayanılmaz lezzet.
  • Blok ağırlığı açısından ekonomik.

PASTA VE JEL

© Copyright 2017 Firma Adı Tüm hakları saklıdır.